Szia! Szakácsként dolgozom egy üzemi konyhán. Természet és állatbarát vagyok. Komoly kapcsolat reményében regisztráltam ide, sokat csalódtam már, de végre szeretném megtalálni a társamat, akivel boldoggá tehetnénk egymást.
Register to Send Message!Gyönyörű álmot láttam az éjjel; a csillag szeretkezett a holdfénnyel. De aztán rájöttem nem álom, ez tény... Én voltam a csillag Te voltál a fény!
Register to Send Message!Ami a szivemen az a számon van, nem szeretem ha hülyének néznek ink mondják meg a szemembe
Register to Send Message!63 éves vagyok a külsőm nem szép de nem is csúnya Átlagos palinak tartom magam A belső értékem annál nemesebb Szeretem a sportot abból is a labdarúgást Szeretek kerékpározni de azt nagyon Albérletbe élek Tök egyedül
Register to Send Message!Egy vidám laza és mindere nyitott lámyt keresek ,és aki tudja értékelni önmagát.
Register to Send Message!