Szia Gyula vagyok egyedül élek nincs családom,és egy őszinte ember vagyok aki egy komoly kapcsolatot keres .
Register to Send Message!Öszinte, kedves, odaado becsüljön meg mindig önmagát adja tudja kifejezni ha szeret szóban is.
Register to Send Message!Kedves látogató! Ha többet szeretnél tudni rólam írj rám nyugodtan nem harapok nem fogok megharagudni!
Register to Send Message!