Egyedül álló anya vagyok! Komoly kapcsolatot ketesek! Szeretem az összinte embereket. És nem szeretem a hazugságot, és a nagy képüséget sem. A gyerekeim már nagy kórúak. És szeretném meg találni a társam.
Register to Send Message!Egyedül álló anya vagyok! Komoly kapcsolatot ketesek! Szeretem az összinte embereket. És nem szeretem a hazugságot, és a nagy képüséget sem. A gyerekeim már nagy kórúak. És szeretném meg találni a társam.
Register to Send Message!